Een aantal SimGuru’s (medewerkers van het Sims team van Maxis/Electronic Arts) hebben deze week Sims 4 avatars online gezet op Twitter. Shannon Copur (SimGuruShannon) was de eerste, zo liet ze weten via een tweet:
ZOMG!! Check out my new Avatar!! Me as a Sim in The Sims 4!!
Al snel volgden meer SimGuru’s met eigen Sims 4 avatars. Hieronder SimGuruShannon, SimGuruRyan en SimGuruMartin. Klik op de plaatjes voor grotere versies.
We naderen nu echt de release van De Sims 4. 4 september, de officiële releasedatum voor Nederland en België, staat voor de deur. Electronic Arts heeft een filmpje online gezet voor de lancering van het spel. Bekijk de video hieronder!
Een recente update van De Sims 4 zorgde ervoor dat Sims een beetje meer jaloers zijn. Hieronder lees je een nieuwe officiële blog met meer informatie.
Laat je niet jaloers maken
Is het je opgevallen dat je Sims zich de laatste tijd een beetje vreemd gedragen? Alsof ze een tikje meer… jaloers zijn? Dat beeldt je je niet in hoor, want jouw Sims kunnen zich wat meer bewust zijn van hun romantische omgeving na de update van afgelopen maand. We doen altijd ons best om De Sims 4 te verbeteren; van het verhelpen van problemen tot het toevoegen van nieuwe onderdelen. We hebben de jaloerse eigenschap onlangs toegevoegd, maar we hebben ook de manier waarop jaloezie tot uitdrukking komt gewijzigd. Met deze verbeteringen zorgen we ervoor dat de Sims beter op de wereld om zich heen reageren.
Emotionele gevoelens
De emoties in De Sims 4 maken Sims geloofwaardiger. Als je een Sim gedumpt wordt en verdrietig wegkruipt in bed om daar een potje te janken, dan krijg je echt medelijden met hem of haar. Maar als het tegelijkertijd lijkt alsof een belangrijke levensgebeurtenis compleet aan je Sim voorbij gaat, dan is er iets niet helemaal in de haak.
Met dat in het achterhoofd, zijn we aan de slag gegaan om de betrouwbaarheid en het reactievermogen van de Sims te verbeteren. We hebben het reactiesysteem gebruikt om Sims zich bewust te laten worden van dingen om hen heen, zodat ze erop kunnen reageren. Daarom zijn we met een stift in de hand wat oplossingen uit gaan werken op een whiteboard.
Beter opletten
De eerste reactie waar we ons op wilden concentreren was jaloezie. Want het is toch zeker niet geloofwaardig dat een Sim kan vreemdgaan recht voor de neus van zijn of haar liefje, zonder dat dit een reactie oplevert? Voor de reactie is het noodzakelijk om de partner van de overspelige Sim met de neus op de feiten te drukken, zodat die zich bewust wordt van overspel bij hem of haar in de buurt.
In het verleden werden sommige reacties alleen in gang gezet als een Sim de juiste kant op keek. Dat leverde nogal wat ongemakkelijke situaties op, want Sims waren zich er soms totaal niet bewust van dat hun partners letterlijk achter hun rug om bezig waren met O jaa! met een ander. Dit proces hebben we verbeterd, zodat Sims de dingen in hun omgeving beter kunnen zien (en horen). Dat betekent dat de gebeurtenissen zich niet meer binnen hun gezichtsveld af hoeven te spelen. Sorry overspelige Sims, jullie zullen voortaan wat sluwer te werk moeten gaan.
Het is ook belangrijk om verschillende gradaties te hebben in de jaloerse reacties. Een partner die alleen maar flirt met een andere Sim mag ten slotte op een wat mildere reactie rekenen dan een overspelige Sim die een ander heeft gezoend. Misschien verdient die laatste zelfs wel een klap!
Dankzij deze dramatische momenten worden onze Sims zich meer bewust van hun omgeving, wat ons geweldige mogelijkheden geeft om met hen mee te leven.
Van nature jaloers
Na de betrouwbaarheid en het gevoel van jaloerse reacties verbeterd te hebben, realiseerden wij ons dat het een geweldige kans was om spelers Sims te laten creëren die zelfs nog sterker reageren in dit soort situaties. Een eigenschap leek ons de perfecte manier om dit soort dramatische momenten nog vaker in gang te zetten, met zelfs nog meer pit!
Deze Sims vinden het heel belangrijk om zo vaak mogelijk bij hun liefje in de buurt te zijn. Soms kunnen zelfs onschuldige gesprekjes jaloerse Sims van streek maken en wanneer ze overstuur zijn vatten ze alles zelfs nog persoonlijker op.
Dat was het dan! We wensen jullie veel plezier tijdens het spelen met de jaloerse eigenschap en we horen graag tegen wat voor romantische problemen jouw Sims aan open.
Morgen, 9 juni, zal er een persconferentie van Electronic Arts plaatsvinden tijdens E3. E3 is een jaarlijkse gamebeurs in Los Angeles waar spelfabrikanten games presenteren aan het publiek. Electronic Arts heeft eerder laten weten dat er ook onthullingen over De Sims 4 zullen plaatsvinden.
In ieder geval zal de releasedatum officieel bekendgemaakt worden. Zoals eerder al lekte, zal De Sims 4 hoogstwaarschijnlijk op 4 september 2014 verschijnen.
Volg op 9 juni om 21:00 (Nederlandse tijd) de persconferentie via deze livestream op internet!
Hou ondertussen onze Facebook en Twitter pagina in de gaten voor updates over E3 onthullingen! We zijn ook benieuwd naar wat jullie morgen tijdens de livestream hebben gezien. Reageer morgen via Facebook en Twitter.
Na nieuwe blogs en plaatjes is het nu weer tijd voor een nieuw filmpje van De Sims 4 Stedelijk Leven. Een nieuwe festivaltrailer is verschenen. Bekijk het filmpje hieronder.
Magretelund is een klein startershuisje. Het sfeervolle houten huisje, met een gebogen dak, heeft meerdere veranda’s en een balkon.
Voor meer plaatjes, informatie over de kavelgrootte, de waarde van de kavel, welke kamers het huis heeft en meer, bezoek de download pagina via de knop hieronder.
Na de eerste 5 huizen die vorige week verschenen, is er nu weer een nieuwe creatie beschikbaar! Je kunt nu Montalvo Ave downloaden, een grote bungalow met een grote tuin. Het huis, gebouwd in mediterrane stijlen, heeft genoeg ruimte voor een groot gezin. De symmetrische vormgeving van het huis rondom het zwembad is een belangrijk kenmerk.
Voor meer plaatjes, informatie over de kavelgrootte, de waarde van de kavel, welke kamers het huis heeft en meer, bezoek de download pagina via de knop hieronder.