De afgelopen tijd zijn er een aantal interessante filmpjes verschenen van de carrières uit De Sims 4 Aan het Werk. We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet.
In San Francisco vond vorige week de Sims 4 Creator’s Camp plaats, waar enkele fansites en trouwe Sims-fans alvast De Sims 4 mochten spelen. Gedurende deze dagen kregen deze gelukkige fans presentaties over het spel te zien en deden ze mee aan activiteiten die werden georganiseerd.
De fansites publiceren langzaam maar zeker hun bevindingen van De Sims 4, aangezien ze vanaf vandaag materiaal mogen publiceren. De onderstaande 9 plaatjes verschenen daarom vandaag ook online. Je ziet hieronder plaatjes met onder andere carrières, vaardigheden en huizen!
Klik op de onderstaande plaatjes voor grotere versies!
Markeer 20 juni alvast in je agenda, want dan verschijnt het elfde accessoirepakket voor De Sims 4, genaamd De Sims 4 Fitness Accessoires. Hieronder vind je de officiële aankondiging van het spel met informatie, een video en plaatjes. De adviesprijs van Electronic Arts is €9,99.
Hou DeSims4.com in de gaten voor meer nieuws over dit spel.
Word fit met het de Sims 4 Fitness Accessoirespakket
Opgelet fitness-Simmers! De Sims 4 Fitness Accessoires* is vanaf 20 juni verkrijgbaar en draait volledig om de belichaming van een actievere levensstijl.
Binnenkort kunnen je sportieve Sims, of Sims die ein-de-lijk eens van die bank af willen komen, een nieuwe uitdaging aangaan op de bergbeklimmende loopband. Ja, je hoort het goed, een bergbeklimmende loopband! Dit moderne nieuwe apparaat geeft je Sims een intensieve workout om gewicht te verliezen en tegelijkertijd wat spiermassa op te bouwen. Naarmate je Sims meer ervaren worden in het boulderen, kunnen ze steeds lastigere beklimmingen aangaan en het tegen anderen opnemen voor de hoogste scores.
Os de bergbeklimmende loopband een beetje teveel van het goede voor je onhandige Sim? Geen zorgen! Sims kunnen nu van nieuwe trainingsvideo’s genieten om zich in de plaatselijke sportschool in het zweet te werken of gewoon lekker thuis. Als bouwen meer je ding is, kun je ook de plaatselijke sportschool een make-over geven of een fitnessruimte bouwen met voorwerpen en decoraties geïnspireerd op Moeder Natuur.
Wil je naar de sportschool, maar word je liever niet door het aanwezige gepeupel afgeleid? Doe de spiksplinternieuwe oordopjes in en zet de muziek op tien om die spieren lekker los te gooien. Deze veelzijdige oordopjes volgen je Sim overal zonder andere Sims in de nabijheid te storen. Maar wat als je na een energieke workout gewoon lekker thuis wilt ontspannen? Ook daar is aan gedacht. Er zijn nieuwe voorwerpen beschikbaar om het huis van je Sims in een ontspannen heiligdom te veranderen, inclusief een set voorwerpen voor de badkamer om na afloop van een pittige training even helemaal tot rust te komen.
Een van de leukste dingen aan het trainen is het dragen van trendy sportkleding, je wilt er natuurlijk wel een beetje goed uitzien voor je mede-sportfanaten. Geniet van kleurrijke setjes die tot beweging inspireren en je Sims aansporen om hun afgetrainde lichaam te laten zien. Maar je hoeft uiteraard niet te sporten om die trendy nieuwe yogabroek te dragen!
Voor Sims die een nieuwe workout zoeken of eindelijk eens in beweging willen komen, is er vanaf 20 juni heel wat te beleven in De Sims 4 Fitness Accessoires om ze een complete workout te geven.
*Om te spelen heb je de game De Sims 4 (los verkrijgbaar) en alle updates nodig.
Een aantal SimGuru’s (medewerkers van het Sims team van Maxis/Electronic Arts) hebben deze week Sims 4 avatars online gezet op Twitter. Shannon Copur (SimGuruShannon) was de eerste, zo liet ze weten via een tweet:
ZOMG!! Check out my new Avatar!! Me as a Sim in The Sims 4!!
Al snel volgden meer SimGuru’s met eigen Sims 4 avatars. Hieronder SimGuruShannon, SimGuruRyan en SimGuruMartin. Klik op de plaatjes voor grotere versies.
De Kerst staat voor de deur. Daarom is er nu een kortingsactie gaande! Je kunt nu profiteren van grote kortingen op verschillende Sims 4 games.
Zo zijn basisspellen De Sims 4 en De Sims 4 Digital Deluxe Edition maar liefst 67% afgeprijsd. Uitbreidingspakketten De Sims 4 Aan het Werk, Beleef het Samen en Stedelijk Leven zijn tijdelijk 50% afgeprijsd. Ook kun je 25% korting krijgen op game packs De Sims 4 In de Natuur, Wellnessdag en Uit Eten. Deze actie is geldig tot 12 januari 19:00 Nederlandse tijd via Origin. Mis het niet!
Over een week verschijnt De Sims 4 Vampieren! Hieronder lees je een nieuwe blog over Vlad, een vampier uit het spel. Bekijk ook de nieuwe plaatjes.
Ter gelegenheid van de lancering van het De Sims 4 Vampieren* Game Pack* op 24 januari wilden we Vladislaus Straud, de vampier die Forgotten Hollow heeft gesticht, even aan je voorstellen. En je hebt geluk, want we hebben voor jou deze passage uit zijn dagboek gescheurd…
Lief dagboek, hier is Vlad weer.
Het voelt goed om dagelijks in je te schrijven. Na twee eeuwen in Forgotten Hollow, helpen deze herinneringen mijn geheugen fris te houden en een vampier moet scherp zijn om zo lang in leven te kunnen blijven!
Vandaag werd ik vrij vroeg wakker, rond 16:30 uur. Ik ben altijd iemand geweest die vroeg opstaat. Ik vind het fijn om vroeg uit mijn doodskist te stappen, zodat ik die laatste afschuwelijke zonnestralen nog net boven de bergen kan zien verdwijnen. Ik heb snel een plasmapakket gemaakt; als snel ontbijtje om mijn dorst te stillen.
Tijdens zonsondergang begon ik aan mijn dagelijkse routine. Allereerst speelde ik wat angstaanjagende melodietjes op het pijporgel. Ik moet zeggen dat ik na al die jaren best goed ben geworden. Zo gauw die laatste vervelende zonnestralen verdwenen waren, heb ik een wandelingetje gemaakt over mijn landgoed. Dankzij mijn mistvorm blijf ik mooi verborgen terwijl ik langs de grafstenen op het kerkhof struin. Er steekt ’s avonds een dikke laag mist op, die eraan bijdraagt dat niemand precies kan zien waar ik mee bezig ben. Dit is voor mij het mooiste moment van de nacht. De zachte paarse gloed van de plasmafruitbomen, de Sixam Muggenvallen die een heerlijk knapperig geluid maken wanneer ze insecten uit de lucht plukken… Maar toen hoorde ik hoe het nachtleven flink op gang kwam in het centrum, waardoor ik opnieuw flinke dorst kreeg.
Ik liep de heuvel af en kwam iets na 20:00 uur in het stadscentrum aan. Ik ben geen narcist, maar ik vind het geweldig om mijn standbeeld daar prominent te zien staan. De Sims in de stad denken dat het een standbeeld van mijn overgrootvader is, Vladislaus Straud de eerste. De plaatselijke vampieren weten maar al te goed wat de waarheid is; ik heb deze stad gesticht en ik ben hier nog steeds de baas. Terwijl ik zittend dat mooie standbeeld bewonderde, zag ik precies waar ik naar op zoek was: twee nietsvermoedende Sims die voor een nachtelijke wandeling naar de waterval liepen.
Ik verdween snel in de mist en verscheen opnieuw naast hen. Ik gebruikte mijn duistere krachten om de man snel te hypnotiseren, terwijl ik zijn vriend ervan overtuigde om mij te laten drinken. Er smaakt niets zo goed als VERS plasma!
Helaas werd mijn plezierige maaltijd onderbroken door die irritante broer en zus van de familie Vatore: Caleb en Lilith. Ze kwamen zomaar tevoorschijn, maakten de hypnose ongedaan en begonnen me de les te lezen over alternatieve mogelijkheden voor het lessen van de dorst. En alsof dat nog niet erg genoeg was, maakten ze mijn kleding en persoonlijke hygiëne belachelijk en toonden ze mijn duistere vorm in het openbaar. Ik heb geen idee wat ze precies tegen grijze jassen hebben. Ik heb er honderden. Ze passen overal bij en gaan nooit uit de mode. Geloof mij maar, want ik kan het weten.
Nou ja, hoe dan ook. Het gaat erom dat ze mijn nacht aan het verpesten waren en het was tijd om hen op hun nummer te zetten. Het leek ons een goed idee om een krachtmeting te houden, net zoals vroeger. Op het moment waarop de maan het hoogste punt bereikte, kwamen we samen bij mijn landgoed, om daar op niet zo’n vriendelijke wijze als vampieren te sparren. We vochten in de lucht en op de grond en zoals verwacht kwam ik als winnaar uit de bus. Toen Caleb er genoeg van had, liet hij in schaamte zijn hoofd hangen en liep hij terug de heuvel af naar huis. Als hij me tijdens een van mijn legendarische duels wil verslaan, moet hij op het minst wat knoflook bij zich hebben.
Toen begon het vroeg te worden en de zon kwam al bijna op, dus het was tijd voor een duistere meditatie om mezelf weer even op te laden. Ook heb ik nog even de laatste paar hoofdstukken uit de Vampirica Encyclopedie gelezen (die ik ten zeerste aan kan raden, want het is zeer informatief EN interessant). Bovendien draait het bijna allemaal om mij natuurlijk. Terwijl de zon opkwam, daalde ik af naar de tombe. Gelukkig had ik nog net genoeg tijd om in mijn kist te kruipen en het deksel erop te doen. Het was tijd om diep uit te rusten, zoals alleen ondoden dat kunnen doen.
Kijk je ernaar uit om jouw Sim kennis te laten maken met Vlad? Laat het ons weten via Twitter, Facebook, Tumblr en Instagram met behulp van #TS4Vampires!
*Om te spelen heb je de game De Sims 4 (los verkrijgbaar) en alle updates nodig.
De nieuwste update van De Sims 4 voegt weer iets interessants toe, namelijk een oppas die je in kunt huren om op kinderen te passen. Lees hieronder de aankondiging van de ‘nanny’ zoals ze ook wel genoemd wordt.
Opvallend detail (op de foto hieronder) is dat de oppas een shirt draagt waarop katten zijn afgebeeld. Zou dit een hint zijn naar een toekomstige uitbreiding met huisdieren als thema? Wie weet kan de nanny binnenkort op huisdieren passen!
Belangrijke informatie: We hebben vernomen dat deze update een probleem kan veroorzaken met het opstartscherm van De Sims 4. SimGuruArvin van het Sims team liet via Twitter weten dat dit probleem (tijdelijk) opgelost kan worden door de Screenshots map te hernoemen of te verwijderen (maak een back-up van je foto’s als je de map gaat verwijderen). Het gaat om deze map: Documents\Electronic Arts\De Sims 4\Screenshots. Nadat dit gedaan is zou het spel weer goed moeten werken. Mochten we meer informatie hierover ontvangen, dan laten we het natuurlijk weten.
Oppas in actie! Nu beschikbaar in De Sims 4
Zin om een avondje uit te gaan? Goed nieuws: er is nu een nieuwe gratis* update voor De Sims 4 waarmee je een oppas in kunt huren! Maar wacht eens even, waarom zou je een oppas nodig hebben? Stel je even deze mogelijke situatie voor een Sim voor:
Je hebt je helemaal voorbereid op deze avond… Waar en wanneer; het is helemaal in kannen en kruiken. Je hebt de perfecte outfit uitgekozen en hij heeft tenminste dat rare clownspak voor de gelegenheid uitgetrokken. Het is tijd om te gaan. Maar o nee! Ineens bedenk je je dat je kinderen hebt! Vijf zelfs! En een baby!
Je kunt natuurlijk gewoon gaan, zoals je dat in het verleden deed. De mysterieuze dagopvang heeft je nog nooit in de steek gelaten. Maar waar gaan je kinderen precies heen? Is het daar wel veilig? Heb je wel grondig onderzoek gedaan naar deze zogenaamde dagopvang? En als het een dagopvang is, waarom zijn ze dan 24 uur per dag en 7 dagen per week beschikbaar?
Het klinkt allemaal wat dubieus. Je begint je af te vragen of het wel zo’n slim idee is om vanavond de bloemetjes buiten te zetten (en je vraagt je ook af waar die uitdrukking vandaan komt) en je kinderen achter te laten bij de twijfelachtige dagopvang.
*dingdong*
Wat was dat? Dat was de deurbel. De juiste vraag zou zijn geweest: wie is daar?
Het is een oppas!
De oppas is nu beschikbaar met een update voor De Sims 4, zodat jij lekker kan ontspannen! Joepie! Jij kunt lekker een avondje gaan stappen. De oppas zal voor jouw kinderen zorgen, leuke dingen met hen doen, spelen, lezen en ervoor zorgen dat hen niets tekort komt… terwijl je onbezorgd een avondje (of dagje, wanneer dan ook) je uit kunt leven… en de bloemetjes buiten kunt zetten! Zet ze maar buiten… die bloemetjes.
*JE HEBT EEN INTERNETVERBINDING EN ALLE UPDATES VOOR DE GAME NODIG.